UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Muzeum w Elblągu jest jednostką podległą Prezydentowi Miasta, stąd on stanowi organ decyzyjny. Muzeum zostało utworzone przez miasto Elbląg w 1954 roku, a po zmianach ustrojowych nadal UM jest organem założycielskim.


Anuluj