A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Taki bzdetny to wpis. "Daje tylko fundusze" a to takie nieistotne twoim zdaniem, ale pracownicy nad tym pracujący otrzymują swoje pobory.
Przecież nie słuchasz. Czytasz...
To twój wpis jest bzdetny. czego nie rozumiesz? To idz do szkoły i nie zawracaj tutaj głowy nieuku. Daje tylko fundusze i tylko tyle tak to kazdy potrafi a kasa jest nie jego a miejska wieć nic nie daje a tylko figurant jak i pracownicy, to niech to systemu.
Ludzie! Jak ja Wam zazdroszczę! Jakie Wy macie gó. niane problemy!!! W porównaniu z moimi, te Wasze problemy to "furda"! Kto zaprasza? A dlaczego ten, anie ten? A czy do ekranu siada się przodem czy tyłem? Zero refleksji czy komentarza o repertuarze!!!!
Mimo wszystko - do zobaczenia na seansach.
Bo muzeum organizuje, ale hołd należy się władzy.
w latach 60 ubiegłego wieku w Krynicy Morskiej w sezonie działało kino letnie dokładnie na tych samych zasadach czyli przejęliśmy obiekt muzealny i to działający. -zobaczcie jak bawili się wasi dziadkowie bez tabletów, laptopów i komórek
Bardzo fajna inicjatywa, czekam też na koncerty, jak kiedyś w tym klimatycznym miejscu
Toczcie swoje mało kogo interesujące dysputy pod budką z piwem lub w Pośredniaku, a nie na kulturalnym forum. / żart /