Wybrany wątek opinii
tak, bo pomimo że ktoś jest pracownikime nie jest jego włascicielem, to isntuytucja miejska i mogą tak pisać, to płąci podatnik czy inne opcje a nie dyrektor, on jest na etacie, moze zapraszac ale głownbym szefem jest zawsze mieasto tak smao jak biblioteka, galeria, mdk czy muzuem; )
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Ty tak na poważnie? Zlikwidujmy więc te instytucje, a ich personel zintegrujmy z departamentami Urzędu Miejskiego :-)
Do moderacji
Odpowiedz
3
0