UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli na wernisaże w Galerii EL oraz na spotkania z pisarzami w Bibliotece Wojewódzkiej też w zasadzie zapraszają "władze Elbląga"? :-) :-)
Czyli na wernisaże w Galerii EL oraz na spotkania z pisarzami w Bibliotece Wojewódzkiej też w zasadzie zapraszają "władze Elbląga"? :-) :-)