UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli na wernisaże w Galerii EL oraz na spotkania z pisarzami w Bibliotece Wojewódzkiej też w zasadzie zapraszają "władze Elbląga"? :-) :-)


Anuluj