UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Szkoda - Drogi od zawsze były dla samochodów, a piesi mają obowiązek, czy mają 10,20 czy 70 lat przed przejściem upewnić się, czy mogą bezpiecznie przejść, a nie z klapkami na oczach włazić pod koła. W 99 przypadkach na 100 kierowca się zatrzyma, ale za setnym razem nie bo akurat się zagapił, słońce go oślepiło, ogrodzenie zasłoniło, inny pojazd, albo pieszy idąc chodnikiem nagle skręcił na przejście, które akurat nie było oznakowane. Fizyki się nie oszuka choćby nie wiem jakie przepisy ktoś wymyślał. To piesi odpowiadają za swoje bezpieczeństwo, a nie kierowcy. To nie są zwierzęta, żeby ich traktować jako nieobliczalnych.

Uuu