UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ci, którzy nie chcą sie dostosować do nowych zasad i wychwalaja stare, mentalnie żyją w komunie. to ci sami co przekraczaja dopuszczalna prędkośc. bo nie moga pogodzić sie z tym, że kiedyś było 60.parkują na chodnikach, bo brak miejsc parkingowych, więc pieszym należy utrudniać życie. poprostu ignoranci.