UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem jak było w tej sytuacji, ale niestety, piesi też nie patrzą wogóle. Jeżdżę taxi codziennie i nie ma dnia bym nie miał sytuacji że pieszy nawet nie zerknie czy coś jedzie, o rowerach i hulajnogach nie wspomnę. Bo wszyscy się przecież zatrzymają. Po godzinach też jestem pieszym i sam z ostrożnością przechodzę, nie utrudniając jazdy kierowcom.

Taxi Driver