UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam że oznakowane miejsca dla pieszych są zbyt blisko krzyżówek, wyjeżdżając z zakrętu prawie wjeżdża się na pasy dla pieszych tak jest gdzie nie ma sygnalizacji świetlnej
Uf
Uważam że oznakowane miejsca dla pieszych są zbyt blisko krzyżówek, wyjeżdżając z zakrętu prawie wjeżdża się na pasy dla pieszych tak jest gdzie nie ma sygnalizacji świetlnej
Uf