UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważam że oznakowane miejsca dla pieszych są zbyt blisko krzyżówek, wyjeżdżając z zakrętu prawie wjeżdża się na pasy dla pieszych tak jest gdzie nie ma sygnalizacji świetlnej

Uf

Anuluj