UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem jak było w tej sytuacji, ale niestety, piesi też nie patrzą wogóle. Jeżdżę taxi codziennie i nie ma dnia bym nie miał sytuacji że pieszy nawet nie zerknie czy coś jedzie, o rowerach i hulajnogach nie wspomnę. Bo wszyscy się przecież zatrzymają. Po godzinach też jestem pieszym i sam z ostrożnością przechodzę, nie utrudniając jazdy kierowcom.

Taxi Driver

Anuluj