Wybrany wątek opinii
rano w słoneczny dzień to przejście jest szczególnie niebezpiczne. Pieszy na przejściu w cieniu, widzi wszystko, a jadący z Sienkiewicza pod słońce nie widzi nic co w cieniu. Nie jechał szybko, co widać w którym miejscu się zatrzymał, kierowca po prostu nic nie widział,
Do moderacji
Odpowiedz
32
8
@.,.,. - Skoro nic nie widział to nie powinien jechać.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@.,.,. - Ja jak nic nie widzę to po prostu zatrzymuję pojazd.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2