Wybrany wątek opinii

rano w słoneczny dzień to przejście jest szczególnie niebezpiczne. Pieszy na przejściu w cieniu, widzi wszystko, a jadący z Sienkiewicza pod słońce nie widzi nic co w cieniu. Nie jechał szybko, co widać w którym miejscu się zatrzymał, kierowca po prostu nic nie widział,
.,.,. (2025.07.02)
@.,.,. - Skoro nic nie widział to nie powinien jechać.
(2025.07.02)
@.,.,. - Ja jak nic nie widzę to po prostu zatrzymuję pojazd.
smartfonowcy (2025.07.03)
Powrót do komentarzy