UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@katon - Może i tak. Może jestem śmieszniejszy od tych którzy zakapturzeni, z telefonem wchodzą, nie patrzą, widzą tylko białe paski. Jak lemingi.


Anuluj