35
22.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dla ciebie to metafizyka, ptaszki spiewaly, a dla zwyklego mieszczucha to wycie
(2025.06.22)
Byłoby fajnie jakby zaprosić jakieś fajne zespoły i artystów, to co zaserwowano w ten weekend to jakiś kicz, brzmiało tj tak jakby obdzierali świniaki ze skóry żywcem. Straszne. Żeby się tym delektować to trzeba było najpierw sporo wypić napojów wyskokowych. Pomysł na imprezę dobry ale repertuar to niestety niewypał. Przez to darcie i jazgot aż niebosZczyki uciekali z grobów na Dębicy bo nie dało się tego słuchać.
Komtur Gustaw (2025.06.22)

info

3  
  9
chciałam iśc tam z dziecmy ale się wystraszyły tej muzyki która do nas dolaytywała i się popłakałay, musiałam zabrac je od razu, takie to swieto muzyki, dzieci się boją takiego czegoś, zupełnie nietrafione, dobrze że mnie nie było a dzieci to najlepszy weryfikwator
(2025.06.22)
buahaha komentarz po prostu z pupy
pielucha (2025.06.22)
A ja o scenie ekektro. Muzyka była jak na Sunrise w Kołobrzegu, a nawet lepsza, tylko... szkoda że towarzystwo w tym mieście to Republika Bananowa, albo..... Gdyby w Trójmieście ktoś wiedział że coś takiego jest tu grane - jestem pewny że dla elblążan nie starczyło by miejsca do parkowania w okolicy. Scena Elektro. - Perfekcja. Już czekam na następny rok, chyba że komuś się zechcę tu zorganizować takie eventy na tej polanie.
Krytyk SZTUKI (2025.06.22)

info

10  
  0
Warto doceniać takie imprezy, tak jak 7 lat Mjazzgi pod kierownictwem Wojtka Minkiewicza, bo to miejsce na czas imprez pozwalało nam przenieść się do klubu w dużym mieście. Niestety to przeszłość i pozostało nam cieszyć się Dniami Muzyki, a w lipcu Jazzblągiem po reaktywacji
(2025.06.22)

info

5  
  3
e tam lokal jak lokal inne także świetnie sobie radziliły i radzą, nie tam jakaś mjazga za inkiewicza. Pub Sasiedzi, Epoca, czy inne lepsza muze serwują niż niszowa mjazga, gdyby była taka dobra to by nie padła i nie byla sprzedana, sprzedal bo mu interes nie szedł to kazdy wie hłe hłe hłe taka to historia wielkiego lokalu inkiewicza, POrażka
(2025.06.23)
Weryfikator ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha Proszę zabrać dzieci i siebie do specjalisty skoro tak emocjonalnie reagują z byle powodu.
(2025.06.23)
Często musiałeś bywać w tym byle lokalu skoro tyle wiesz :)
(2025.06.23)
Warto by pamiętać ze ludzie w poniedziałek szli do pracy !! takie imprezy sobie kończcie szybciej.... dudniło, huczało nic więcej...
(2025.06.23)

info

1  
  8