UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warto doceniać takie imprezy, tak jak 7 lat Mjazzgi pod kierownictwem Wojtka Minkiewicza, bo to miejsce na czas imprez pozwalało nam przenieść się do klubu w dużym mieście. Niestety to przeszłość i pozostało nam cieszyć się Dniami Muzyki, a w lipcu Jazzblągiem po reaktywacji