UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

chciałam iśc tam z dziecmy ale się wystraszyły tej muzyki która do nas dolaytywała i się popłakałay, musiałam zabrac je od razu, takie to swieto muzyki, dzieci się boją takiego czegoś, zupełnie nietrafione, dobrze że mnie nie było a dzieci to najlepszy weryfikwator


Anuluj