UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Warto doceniać takie imprezy, tak jak 7 lat Mjazzgi pod kierownictwem Wojtka Minkiewicza, bo to miejsce na czas imprez pozwalało nam przenieść się do klubu w dużym mieście. Niestety to przeszłość i pozostało nam cieszyć się Dniami Muzyki, a w lipcu Jazzblągiem po reaktywacji