A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Masz nogi? Chłopie ja codziennie od lat chodzę tam albo jeżdżę rowerem. Polecam, poczujesz się lepiej
Ty nie rozumiesz idei. Tu chodzi właśnie o miejsce, las. Chyba nigdy nie widziałeś festiwali chociażby Tomorrowland ale wiadomo, na mniejszą skalę
To jest jakiś rodzaj choroby psychicznej. Nie ma chyba jeszcze nazwy ale jest coś nie halo z tymi telefonami do lustra.
na starówce elbląskiej festiwal był jak Polski wybory - bez protestów, dopiero później narzekanie na punk
No faktycznie koniec świata :-) Poleca się nóżki, rower, tramwaj...
Świetnie wybrane miejsce. Wszystko ok tylko jedna uwaga. Jak można dobrze się bawić z rodziną, dziećmi gdy obok widzisz kryminalistów, złodziei, a nawet tych od śmierci na hetmańskiej. Ja się pytam dlaczego przestępcy chodzą wolni?
Jak patrzę na zdjęcia na szczycie Góry Chrobrego to myślę, czy doczekamy powstania tam fajnego zajazdu z tarasem z którego widok na Elbląg i tam klimatyczne imprezy. Co Jest ? pokazał, że nasze miasto nie musi być zatęchłą prowincją jaką by chcieli niektórzy decydenci, bo łatwiej rządzić i tu żadne Śliwki, ani Nawrockie nie mają większości
@KJR - A ja mam daleko do Bażantarni..
ktoś nasrał w hamak fuuuuj. Dajcie spokój