UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Byłoby fajnie jakby zaprosić jakieś fajne zespoły i artystów, to co zaserwowano w ten weekend to jakiś kicz, brzmiało tj tak jakby obdzierali świniaki ze skóry żywcem. Straszne. Żeby się tym delektować to trzeba było najpierw sporo wypić napojów wyskokowych. Pomysł na imprezę dobry ale repertuar to niestety niewypał. Przez to darcie i jazgot aż niebosZczyki uciekali z grobów na Dębicy bo nie dało się tego słuchać.
Komtur Gustaw