UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
chciałam iśc tam z dziecmy ale się wystraszyły tej muzyki która do nas dolaytywała i się popłakałay, musiałam zabrac je od razu, takie to swieto muzyki, dzieci się boją takiego czegoś, zupełnie nietrafione, dobrze że mnie nie było a dzieci to najlepszy weryfikwator