Wybrany wątek opinii

e tam lokal jak lokal inne także świetnie sobie radziliły i radzą, nie tam jakaś mjazga za inkiewicza. Pub Sasiedzi, Epoca, czy inne lepsza muze serwują niż niszowa mjazga, gdyby była taka dobra to by nie padła i nie byla sprzedana, sprzedal bo mu interes nie szedł to kazdy wie hłe hłe hłe taka to historia wielkiego lokalu inkiewicza, POrażka
(2025.06.23)
Często musiałeś bywać w tym byle lokalu skoro tyle wiesz :)
(2025.06.23)
Powrót do komentarzy