Wybrany wątek opinii
e tam lokal jak lokal inne także świetnie sobie radziliły i radzą, nie tam jakaś mjazga za inkiewicza. Pub Sasiedzi, Epoca, czy inne lepsza muze serwują niż niszowa mjazga, gdyby była taka dobra to by nie padła i nie byla sprzedana, sprzedal bo mu interes nie szedł to kazdy wie hłe hłe hłe taka to historia wielkiego lokalu inkiewicza, POrażka
Do moderacji
Odpowiedz
0
8
Często musiałeś bywać w tym byle lokalu skoro tyle wiesz :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0