UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja o scenie ekektro. Muzyka była jak na Sunrise w Kołobrzegu, a nawet lepsza, tylko... szkoda że towarzystwo w tym mieście to Republika Bananowa, albo..... Gdyby w Trójmieście ktoś wiedział że coś takiego jest tu grane - jestem pewny że dla elblążan nie starczyło by miejsca do parkowania w okolicy. Scena Elektro. - Perfekcja. Już czekam na następny rok, chyba że komuś się zechcę tu zorganizować takie eventy na tej polanie.

Krytyk SZTUKI

Anuluj