Wybrany wątek opinii

chciałam iśc tam z dziecmy ale się wystraszyły tej muzyki która do nas dolaytywała i się popłakałay, musiałam zabrac je od razu, takie to swieto muzyki, dzieci się boją takiego czegoś, zupełnie nietrafione, dobrze że mnie nie było a dzieci to najlepszy weryfikwator
(2025.06.22)
buahaha komentarz po prostu z pupy
pielucha (2025.06.22)
Weryfikator ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha Proszę zabrać dzieci i siebie do specjalisty skoro tak emocjonalnie reagują z byle powodu.
(2025.06.23)
Powrót do komentarzy