Wybrany wątek opinii
chciałam iśc tam z dziecmy ale się wystraszyły tej muzyki która do nas dolaytywała i się popłakałay, musiałam zabrac je od razu, takie to swieto muzyki, dzieci się boją takiego czegoś, zupełnie nietrafione, dobrze że mnie nie było a dzieci to najlepszy weryfikwator
Do moderacji
Odpowiedz
2
16
buahaha komentarz po prostu z pupy
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Weryfikator ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Proszę zabrać dzieci i siebie do specjalisty skoro tak emocjonalnie reagują z byle powodu.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1