A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Koń czy też Kuń albo i Kóń jaki jest... kużden widzi...
Bedziemy obserwowac jaka bedzie popijawa na starowce. Beda chlac do nieprzytomnosci. Ciekawe ile bedzie burd na starowce. Mieszkam tam zawsze to samo none darcie ryjow nawalone baby dra ryjki I halasuja. Nie licza sie ze ktos chce spac. Od razu bedziemy dxwonic na police. Tym razem Mieszkancy starowki beda walczyc o spokoj. Moze to nauczy organizatorow. Chcemy spokoju w nocy bo pracujemy w dzien. Bedziemy dxwonic na sluzby tez mamy prawo do odpoczynku.
Tym razem nie popuscimy huliganom.
Organizatorzy moze nie wiedza ze na starowce mieszkaja ludzie. Znowu beda pijani lazic I glosno sie zachowywac. Nie mam zamiaru na ten czas wyprowadzac sie z domu zeby spac. Chcemy spokoju po 22 ma byc cisza. Inaczej bedziemy dxwonic na sluzby zeby sciszono muzyke. Prawo to prawo a my chcemy odpoczac w spokoju.
Kabaret to jest teraz w tvp, tvn, wsi24 itd
@SŁAWEK41 - xDDDDD śmiechłem aż parskłem. Było się zastanowić wcześniej gdzie się kupuje mieszkanie. To tak jak ktoś inny dzwoniłby na policje mieszkając przy straży pożarnej i akurat w nocy się pali i nahałasowali mu.
Zabrakło mi podsumowania przeszłego już ''Elblaskiego Świeta Muzyki ''. Tak na moje to miejsce ciekawe, dobór wykonawców jak zawsze przy tego rodzaju imprezach - dyskusyjny i porażka frekwencyjna. A co mówia organizatorzy ?
@MyMieszkancy - Zwalniają a potem zatrudniają?! Jak to tam jest?
Święto miasta organizowane poza okresem wakacyjnym jest idiotyzmem.
@MyMieszkancy - A GE na ul. Dolnej ilu zwolniło, ile małych firm upadło? A miasto z władzami się bawi... z tej okazji.
@pilafek4 - To odpowiedz mądralo po co i ile miasto wydało na budowę sceny w Parku Dolinka, co tam miasto organizuje? Głośne imprezy w mieście to tylko Starówka i pl. Jagielończyka tam gdzie ludzie mieszkają a malutkie dzieci spać nie mogą. W Sylwestra to strzelać nie wolno bo pieski się denerwują.