74
27.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Koń czy też Kuń albo i Kóń jaki jest... kużden widzi...
donChichot (2025.06.24)

info

2  
  1
Bedziemy obserwowac jaka bedzie popijawa na starowce. Beda chlac do nieprzytomnosci. Ciekawe ile bedzie burd na starowce. Mieszkam tam zawsze to samo none darcie ryjow nawalone baby dra ryjki I halasuja. Nie licza sie ze ktos chce spac. Od razu bedziemy dxwonic na police. Tym razem Mieszkancy starowki beda walczyc o spokoj. Moze to nauczy organizatorow. Chcemy spokoju w nocy bo pracujemy w dzien. Bedziemy dxwonic na sluzby tez mamy prawo do odpoczynku. Tym razem nie popuscimy huliganom.
SŁAWEK41 (2025.06.25)

info

3  
  12
Organizatorzy moze nie wiedza ze na starowce mieszkaja ludzie. Znowu beda pijani lazic I glosno sie zachowywac. Nie mam zamiaru na ten czas wyprowadzac sie z domu zeby spac. Chcemy spokoju po 22 ma byc cisza. Inaczej bedziemy dxwonic na sluzby zeby sciszono muzyke. Prawo to prawo a my chcemy odpoczac w spokoju.
SŁAWEK41 (2025.06.25)
Kabaret to jest teraz w tvp, tvn, wsi24 itd
(2025.06.25)
@SŁAWEK41 - xDDDDD śmiechłem aż parskłem. Było się zastanowić wcześniej gdzie się kupuje mieszkanie. To tak jak ktoś inny dzwoniłby na policje mieszkając przy straży pożarnej i akurat w nocy się pali i nahałasowali mu.
pilafek4 (2025.06.25)
Zabrakło mi podsumowania przeszłego już ''Elblaskiego Świeta Muzyki ''. Tak na moje to miejsce ciekawe, dobór wykonawców jak zawsze przy tego rodzaju imprezach - dyskusyjny i porażka frekwencyjna. A co mówia organizatorzy ?
(2025.06.25)

info

1  
  3
@MyMieszkancy - Zwalniają a potem zatrudniają?! Jak to tam jest?
zenekspodsklepu (2025.06.25)
Święto miasta organizowane poza okresem wakacyjnym jest idiotyzmem.
(2025.06.25)
@MyMieszkancy - A GE na ul. Dolnej ilu zwolniło, ile małych firm upadło? A miasto z władzami się bawi... z tej okazji.
(2025.06.25)
@pilafek4 - To odpowiedz mądralo po co i ile miasto wydało na budowę sceny w Parku Dolinka, co tam miasto organizuje? Głośne imprezy w mieście to tylko Starówka i pl. Jagielończyka tam gdzie ludzie mieszkają a malutkie dzieci spać nie mogą. W Sylwestra to strzelać nie wolno bo pieski się denerwują.
(2025.06.25)