UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabrakło mi podsumowania przeszłego już ''Elblaskiego Świeta Muzyki ''. Tak na moje to miejsce ciekawe, dobór wykonawców jak zawsze przy tego rodzaju imprezach - dyskusyjny i porażka frekwencyjna. A co mówia organizatorzy ?