A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Komu ma służyćIn. formacja oUdar. emnieniu rzekomegoZam. chu naZiel. ińskiego w ubiegłymRoku przez po. lskiegoŻołni. erza odpal. onaAkurat w czasieWo. jny izrIra?
Super, widać, że w urzędzie miasta są młodzi ludzie, którym chce się zorganizować fajną imprezę.
Prowokacja. Każdy niech ogląda co chce, jak jeszcze może.
@KapitanSzyderca - Albo europejczyk polskiego pochodzenia, pewnie jak Ty. Podaj definicję patrioty.
Na starówce, scena a przed nią 30 metrowy placyk. Taki koncert Chylinskiej to powinien być np. W bażantarni na dużej polanie. Takie fajna miejscówkę miasto posiada do różnego rodzaju atrakcjii to nie, na małym placyku pod katedra jak sardynki w konserwie.
@MyMieszkancy - no - szczególnie, że to przy ul. Styczniowej 2.... chyba znajdę..
Ogólnie fajnie że zaczyna się coś dziać w tym mieście. Jak komuś się nie podoba to niech siedzi w domu i ogląda w tv tasiemce. Ja wolę latem czas spędzać na powietrzu a nie kisić się w domu.
35 % elblążan to osoby 60 +, ale na Dni Elbląga nie widzę nic co byłoby dla nich dedykowane.
Może warto pomyśleć o Elbląskich Dniach Seniora. np. dwa dni w sierpniu lub wrześniu i zaprosić Skaldów lub Czerwone Gitary, Kombii, Trojanowską lub Wandę Kwietniewską. Powinien też być Ryszard Rynkowski, ale za duże ryzyko, bo mógłby mieć wypadek po drodze.
Proszę powiedzieć, gdzie w Elblągu jest ulica Styczniowa-ja takiej nie znam. Wypada poprawić i to szybko, po prostu wstyd dla autora.
@Akurat w TvRepublice można... -
Informujemy, że nieprawdziwa jest informacja przekazywana przez TV Republika oraz zawarta w artykule portalu niezależna. pl pt. : „ABW rozpoczęła procedurę odebrania dostępu do informacji niejawnych Karolowi Nawrockiemu”. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie wszczęła procedury, o której informują stacja telewizyjna oraz portal internetowy. Źródło ABW
To gdzie ten obiad???