UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@pilafek4 - To odpowiedz mądralo po co i ile miasto wydało na budowę sceny w Parku Dolinka, co tam miasto organizuje? Głośne imprezy w mieście to tylko Starówka i pl. Jagielończyka tam gdzie ludzie mieszkają a malutkie dzieci spać nie mogą. W Sylwestra to strzelać nie wolno bo pieski się denerwują.