UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Organizatorzy moze nie wiedza ze na starowce mieszkaja ludzie. Znowu beda pijani lazic I glosno sie zachowywac. Nie mam zamiaru na ten czas wyprowadzac sie z domu zeby spac. Chcemy spokoju po 22 ma byc cisza. Inaczej bedziemy dxwonic na sluzby zeby sciszono muzyke. Prawo to prawo a my chcemy odpoczac w spokoju.

SŁAWEK41