UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Organizatorzy moze nie wiedza ze na starowce mieszkaja ludzie. Znowu beda pijani lazic I glosno sie zachowywac. Nie mam zamiaru na ten czas wyprowadzac sie z domu zeby spac. Chcemy spokoju po 22 ma byc cisza. Inaczej bedziemy dxwonic na sluzby zeby sciszono muzyke. Prawo to prawo a my chcemy odpoczac w spokoju.
SŁAWEK41