Wybrany wątek opinii
Organizatorzy moze nie wiedza ze na starowce mieszkaja ludzie. Znowu beda pijani lazic I glosno sie zachowywac. Nie mam zamiaru na ten czas wyprowadzac sie z domu zeby spac. Chcemy spokoju po 22 ma byc cisza. Inaczej bedziemy dxwonic na sluzby zeby sciszono muzyke. Prawo to prawo a my chcemy odpoczac w spokoju.
Do moderacji
Odpowiedz
3
12
@SŁAWEK41 - xDDDDD śmiechłem aż parskłem. Było się zastanowić wcześniej gdzie się kupuje mieszkanie. To tak jak ktoś inny dzwoniłby na policje mieszkając przy straży pożarnej i akurat w nocy się pali i nahałasowali mu.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
@pilafek4 - To odpowiedz mądralo po co i ile miasto wydało na budowę sceny w Parku Dolinka, co tam miasto organizuje? Głośne imprezy w mieście to tylko Starówka i pl. Jagielończyka tam gdzie ludzie mieszkają a malutkie dzieci spać nie mogą. W Sylwestra to strzelać nie wolno bo pieski się denerwują.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@pilafek4 - Mieszkancy starego miasta bedziemy interweniowac. A jak Ci wesolo to sera se kup I zjedz. Ma byc spokoj I juz.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@SŁAWEK41 - Dzwońcie do swoich pustych głów.....
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@SŁAWEK41 - I jak tam ziomuś? Miałeś spokój przez cały weekend? XDDDD
Do moderacji
Odpowiedz
0
0