UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bedziemy obserwowac jaka bedzie popijawa na starowce. Beda chlac do nieprzytomnosci. Ciekawe ile bedzie burd na starowce. Mieszkam tam zawsze to samo none darcie ryjow nawalone baby dra ryjki I halasuja. Nie licza sie ze ktos chce spac. Od razu bedziemy dxwonic na police. Tym razem Mieszkancy starowki beda walczyc o spokoj. Moze to nauczy organizatorow. Chcemy spokoju w nocy bo pracujemy w dzien. Bedziemy dxwonic na sluzby tez mamy prawo do odpoczynku. Tym razem nie popuscimy huliganom.
SŁAWEK41