74
27.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Otóż to, należy ubrać się na czarno i modlić się, modlić gorliwie.
(2025.06.25)
Świetny lineup! dla każdego coś dobrego, ja nie mogę doczekać się niedzieli
(2025.06.26)

info

1  
  1
Chylinska trochę się podrze a Lipnicka ukoi-:)
(2025.06.26)

info

5  
  1
Świetnie zapowiadająca się impreza. Cieszmy się takimi chwilami. Odskocznia od codziennego monotonnego życia. Super, że komuś się chce jeszcze organizować coś z pasją. Brawo.
(2025.06.26)

info

4  
  2
@Kiełbasa zwyczajna - Typowy psychol....
(2025.06.26)
@MyMieszkancy - Potrzebują 100 osób do pracy i nie ma chętnych... Może do jakiegoś innego zakładu gdzieś w Polsce...
(2025.06.26)
Dzięki pisowi zwolnienia. Pamiętasz polski ład? Jeszcze do dziś ludzie przez to cierpią.
(2025.06.26)
@Kiełbasa zwyczajna - To tylko Śliwka i Krasulski mógłby załatwić. Tak jak masz już 4 port.
Ste70 (2025.06.26)
Super koncerty dzieje się
(2025.06.26)

info

2  
  1
@Ste70 - wy pisy nawet o 4 porcie nie myśleliście - o kasie myśleliście i picuwie by ją zdobyć
(2025.06.26)