Wybrany wątek opinii
Całe szczęście, że dzięki takim wydarzeniom przybędzie w mieście nowych, dobrze płatnych miejsc pracy, poprawi się jakość komunikacji miejskiej, znikną dziury w drogach i spadnie średniodobowe spożycie alkoholu. A i będzie czysto i cicho wszędzie. Igrzysk nie chleba, chwilo trwaj.
Do moderacji
Odpowiedz
36
107
@Kiełbasa zwyczajna - Akurat w dniu Elbląga GE ostro będzie reklamować swoją firmę, bo to dobra jest okazja i potrzebują od ręki ponad setkę ludzi, fizycznych jak i biurowych,
29.06 sa dni otwarte w GE
Także nie trafies tym rasem, sorry
Do moderacji
Odpowiedz
33
12
@MyMieszkancy - no - szczególnie, że to przy ul. Styczniowej 2.... chyba znajdę..
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@MyMieszkancy - Zwalniają a potem zatrudniają?! Jak to tam jest?
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
@MyMieszkancy - A GE na ul. Dolnej ilu zwolniło, ile małych firm upadło? A miasto z władzami się bawi... z tej okazji.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Otóż to, należy ubrać się na czarno i modlić się, modlić gorliwie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Kiełbasa zwyczajna - Typowy psychol....
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@MyMieszkancy - Potrzebują 100 osób do pracy i nie ma chętnych...
Może do jakiegoś innego zakładu gdzieś w Polsce...
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Dzięki pisowi zwolnienia. Pamiętasz polski ład? Jeszcze do dziś ludzie przez to cierpią.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@Kiełbasa zwyczajna - To tylko Śliwka i Krasulski mógłby załatwić. Tak jak masz już 4 port.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Ste70 - wy pisy nawet o 4 porcie nie myśleliście - o kasie myśleliście i picuwie by ją zdobyć
Do moderacji
Odpowiedz
0
8
@Kiełbasa zwyczajna - Całe szczęście, że takich marudnych i niezadowolonych z życia ludzi, jest mniejszość, bo swoim niezadowoleniem niszczą każdą inicjatywę i radość z życia. Precz z trollami!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1