Wybrany wątek opinii

Całe szczęście, że dzięki takim wydarzeniom przybędzie w mieście nowych, dobrze płatnych miejsc pracy, poprawi się jakość komunikacji miejskiej, znikną dziury w drogach i spadnie średniodobowe spożycie alkoholu. A i będzie czysto i cicho wszędzie. Igrzysk nie chleba, chwilo trwaj.
Kiełbasa zwyczajna (2025.06.17)
@Kiełbasa zwyczajna - Akurat w dniu Elbląga GE ostro będzie reklamować swoją firmę, bo to dobra jest okazja i potrzebują od ręki ponad setkę ludzi, fizycznych jak i biurowych, 29.06 sa dni otwarte w GE Także nie trafies tym rasem, sorry
MyMieszkancy (2025.06.17)
@MyMieszkancy - no - szczególnie, że to przy ul. Styczniowej 2.... chyba znajdę..
ciekawe jajo (2025.06.24)
@MyMieszkancy - Zwalniają a potem zatrudniają?! Jak to tam jest?
zenekspodsklepu (2025.06.25)
@MyMieszkancy - A GE na ul. Dolnej ilu zwolniło, ile małych firm upadło? A miasto z władzami się bawi... z tej okazji.
(2025.06.25)
Otóż to, należy ubrać się na czarno i modlić się, modlić gorliwie.
(2025.06.25)
@Kiełbasa zwyczajna - Typowy psychol....
(2025.06.26)
@MyMieszkancy - Potrzebują 100 osób do pracy i nie ma chętnych... Może do jakiegoś innego zakładu gdzieś w Polsce...
(2025.06.26)
Dzięki pisowi zwolnienia. Pamiętasz polski ład? Jeszcze do dziś ludzie przez to cierpią.
(2025.06.26)
@Kiełbasa zwyczajna - To tylko Śliwka i Krasulski mógłby załatwić. Tak jak masz już 4 port.
Ste70 (2025.06.26)
@Ste70 - wy pisy nawet o 4 porcie nie myśleliście - o kasie myśleliście i picuwie by ją zdobyć
(2025.06.26)
@Kiełbasa zwyczajna - Całe szczęście, że takich marudnych i niezadowolonych z życia ludzi, jest mniejszość, bo swoim niezadowoleniem niszczą każdą inicjatywę i radość z życia. Precz z trollami!!!
(2025.06.29)
Powrót do komentarzy