UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Organizatorzy moze nie wiedza ze na starowce mieszkaja ludzie. Znowu beda pijani lazic I glosno sie zachowywac. Nie mam zamiaru na ten czas wyprowadzac sie z domu zeby spac. Chcemy spokoju po 22 ma byc cisza. Inaczej bedziemy dxwonic na sluzby zeby sciszono muzyke. Prawo to prawo a my chcemy odpoczac w spokoju.
SŁAWEK41