57
15.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pijany spowodowal wypadek a portel jak zwykle manipuluje
(2025.06.16)

info

5  
  2
Nie od dziś wiadomo że POwcy mają z matematyką na bakier patrz elita POwska typu Gortat. Czy 100 konkretów na 100 dni. Wystarczy pojeździć po Europie i porównać ceny i wtedy czarno na białym widać jaka w Polsce jest drożyzna.
husaria (2025.06.16)
@Targowica w pis - Polacy, którzy są za PiS też chcą być w UE. Tylko między nimi a tymi co popierają obecnie rządząca koalicję jest mała acz znaczącą różnica. My chcemy w UE być partnerem, a nie za wszelką cenę na usługach państw zachodnich.
(2025.06.16)
Warto zastanowić się czy da się to wydażenie przekuć na promocję Elbląga ? Niby czemu w mowie potocznej istnieje powiedzenie "pijany jak Szpak" ? Czy Pan Michał kiedykolwiek wywalił "trzy ćwiartki Cygana" i wsiadał zgrywać Hoowczyca ? No, Gad, Noooo!!!!. Proponuje bliższe prawdzie przysłowie - "pijany jak elblążanin", co znaczało by upojenie na poziomie 1,2 - czyli delikatnie. Myślę, że to przyciągnie do naszego miasta osoby 50+, które są przyszłością krajowej turystyki.
Alłajs luk on bra sajd of laj (2025.06.16)
@Alłajs luk on bra sajd of laj - promocja elblaga ? Xd w miescie gdzie remontowano i wydano kupe kasy na mosty zwodzone ktore nie funkcjonuja zgodnie z przeznaczeniem. parodia i zenada plus defraudacja kasy, niegospodarnosc ale przekop zly, najlepiej niech zaorac i zakopac
(2025.06.16)
Tak lubiany Rynio, jest od paru lat niestety obciachowy i nie kuma juz bazy niestety.
(2025.06.16)

info

1  
  0
Rynio obciachowy ? Może dla tęczowych książąt w polo, pławiących się w mętnych wodach Czajki. Dla normalnych Polaków to heros, lub przynajmniej swój chłop. To godny naśladowca pierwszego bpa elbląskiego. Nie to co te naspidowane pigułami lub mefedronem banano-lalusie.
(2025.06.16)

info

0  
  2
Rycho dwa kolty przesadziłeś. Zapraszamy do mnie Profos.
Tb. (2025.06.16)

info

2  
  0
Każdy kto wsiada za kółko jest potencjalnym zabójcą...
(2025.06.17)
hipokryzja nie zna skali co z tego że Rysiu, co z tego że z Elbląga Chłop 1.6 promila, powoduje wypadek a redakcja pisze że się nic nie stało, ARTYSTA NIE UCIERPIAŁ.. Taki sam artykuł tyle że zwykły kowalski byłby zbesztany a tutaj jakies pozdrowionka ludzie tak wygląda krycie swoich KO hit
meziiiii (2025.06.17)

info

5  
  0