UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
hipokryzja nie zna skali co z tego że Rysiu, co z tego że z Elbląga Chłop 1.6 promila, powoduje wypadek a redakcja pisze że się nic nie stało, ARTYSTA NIE UCIERPIAŁ.. Taki sam artykuł tyle że zwykły kowalski byłby zbesztany a tutaj jakies pozdrowionka ludzie tak wygląda krycie swoich KO hit
meziiiii