UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Warto zastanowić się czy da się to wydażenie przekuć na promocję Elbląga ? Niby czemu w mowie potocznej istnieje powiedzenie "pijany jak Szpak" ? Czy Pan Michał kiedykolwiek wywalił "trzy ćwiartki Cygana" i wsiadał zgrywać Hoowczyca ? No, Gad, Noooo!!!!. Proponuje bliższe prawdzie przysłowie - "pijany jak elblążanin", co znaczało by upojenie na poziomie 1,2 - czyli delikatnie. Myślę, że to przyciągnie do naszego miasta osoby 50+, które są przyszłością krajowej turystyki.

Alłajs luk on bra sajd of laj

Anuluj