Wybrany wątek opinii
Należało zacząć od tego, że pan Ryszard był uprzejmy wsiąść za kółko pijany i że w związku z tym, jako potencjalny zabójca, powinien zostać surowo i przykładnie ukarany oraz poddany towarzyskiemu i medialnemu ostracyzmowi. W tej sytuacji to, czy sam odniósł obrażenia jest sprawą kompletnie nieistotną.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Kto jest bez winy niech rzuci kamień
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Każdy kto wsiada za kółko jest potencjalnym zabójcą...
Do moderacji
Odpowiedz
0
2