Wybrany wątek opinii

Rzecza pierwoszorzedna dla kazdego Polaka powinno byc w tej chwili obalenie PO. To sa antypolskie szkodniki!
husaria (2025.06.16)
@husaria - Jedyne wyjście to podzielić ten kraj. Polacy zostają w unii a pisowcy niech zrobią referendum jak na Krymie
Targowica w pis (2025.06.16)
@husaria - Najbardziej antypolski jest pis
Tak to widzę (2025.06.16)
@husaria - Putinowska husaria.
(2025.06.16)
@husaria - Jakimi kryteriami to pomierzyłeś? Stopa bezrobocia w Polsce jest jedną z najniższych w Unii Europejskiej. Wzrost gospodarczy dwa razy wyższe niż średnia w UE. Realny wzrost płac. Można być w opozycji ale wskaźnikami mierzy się ekonomię. Milionerzy z PiS naobiecują jeszcze jakieś darmowe frytki dla plebsu? Tonery do druku pieniądza zawsze w NBP czekają. Zrozumiesz kiedyś, że politycy PiS utrzymujący, że lenie i nieroby to ich elektorat do sponsorowania są w silnym konflikcie z Konfederacją. A czekam na Konfederację u władzy z utęsknieniem.800+ tylko dla pracujących Polaków. Plus podatkowa rewolucja.
(2025.06.16)
Stopniowe oddawanie suwerennosci Polski w niemieckie łapy, Bezrobocie drastycznie wzrasta, płaca minimalna to najnizsza w europie jalmuzna ktora nie pozwala na podstawowa egzystencje czlowieka, jest to płaca uwałaczajaca, tragiczna sytuacja w sluzbie zdrowia, system jest nastawiony kuprem do pacjenta swiadczenia sa skandalicznie niskiej jakosci, podejscie lekarzy w uslugach na nfz to olewanie pcajenta, wieloletnie kolejki do specjalistow, pacjenci sa zmuszeni wydawac swoje poieniadze na wizyty i zabiegi prywatnie dlatego ze wiele uslug nie jest na nafz, i jest po prostu szybciej. Jesli ktos zarabia minimalna i zachoruje to albo cierpi latami albo popelnia sepuku, lub w ostatecznosci zaklada zbiorke internetowa na leczenie.
husaria (2025.06.16)
@husaria - Z matematyki też jesteś do tyłu. Bezrobocie spada. Tobie rośnie. Praca za najniższą krajową to wybór nie konieczność. Podniecaj się najniższą krajową w Europie jakby była ona godna. Weź się do roboty.
(2025.06.16)
@husaria - Zamilcz pisiorku
(2025.06.16)
Nie od dziś wiadomo że POwcy mają z matematyką na bakier patrz elita POwska typu Gortat. Czy 100 konkretów na 100 dni. Wystarczy pojeździć po Europie i porównać ceny i wtedy czarno na białym widać jaka w Polsce jest drożyzna.
husaria (2025.06.16)
@Targowica w pis - Polacy, którzy są za PiS też chcą być w UE. Tylko między nimi a tymi co popierają obecnie rządząca koalicję jest mała acz znaczącą różnica. My chcemy w UE być partnerem, a nie za wszelką cenę na usługach państw zachodnich.
(2025.06.16)
@husaria - Już od kilku lat piszę że wiele produktów w Polsce jest droższa niż w Niemczech. Widać narodowi wybranemu to pasuje. Wysokie ceny to skutek pislamizacji
Spadek po pis (2025.06.17)
@husaria - Drożyzna jest spadkiem po pisie. Tak pismani wstali z kolan
Pisflacja tak wygląda (2025.06.17)
@Pisflacja tak wygląda - Bycie idiota daje duże możliwości, można pisać na temat i nie na temat, zawsze mając rację.
(2025.06.17)
@husaria - A coś na temat? Twoją odwrotną matematykę przedstawiają PiSowcy w mediach. Zostają zgaszeni realnymi wskaźnikami. Luka VAT też spadła w 2024 r. do 6,9 proc. z 13,5 proc. w 2023 r. Można? Można. Jak Kurski mówi, że PiS go okradł to chyba mówi o złodziejach czy o Tusku.
(2025.06.17)
a siebie jak nazwiesz? Na pewno nie idiotą. Lecz u mnie masz już nazwę odpowiednią do tego co robisz i jaki jesteś.
(2025.06.17)
Powrót do komentarzy