Ryszard Rynkowski miał wypadek

57
15.06.2025
Ryszard Rynkowski miał wypadek
Ryszard Rynkowski (fot. Witold Sadowski, archiwum portEl.pl)
Pochodzący z Elbląga znany piosenkarz miał wystąpić na tegorocznym festiwalu polskiej piosenki w Opolu, ale w drodze na niedzielny koncert miał wypadek samochodowy. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Ryszard Rynkowski miał wystąpić w koncercie „Trzy ćwiartki Jacka Cygana – urodziny”, śpiewając największe swoje hity, do których tekst napisał właśnie Jacek Cygan. W Opolu jednak nie wystąpi, bo w drodze na koncert miał wypadek samochodowy.

Do wypadku doszło tuż za Brodnicą, gdzie piosenkarz mieszka. Ryszard Rynkowski był kierowcą auta, które uderzyło w inny pojazd. Artysta na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń Nikt więcej w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

- Troszkę się potłukł, ale boli, ale nie ma się co obawiać. To jest twardy chłop. Ogląda nas teraz i moi drodzy, mam taki pomysł. Może byśmy, Rysiowie, kilka razy powiedzieli za wszystko, co tu zrobił w Opolu - zaproponował Jacek Cygan ze sceny amfiteatru w Opolu.

Publiczność wspólnie z Jackiem Cyganem zaśpiewała jeden z przebojów Rynkowskiego „Jedzie pociąg z daleka”.

 

Więcej w Super Expressie

 

 

.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
rozumiem, że on jest z Elbląga, ale redakcjo..... bez przesady....
(2025.06.15)
Opiszą wszystko bo jest z elbląga 😇
(2025.06.15)

info

21  
  13
Redakcjo a może żałoba narodowa ? Wiocha....
(2025.06.15)
Co bez przesady, Co bez przesady... jest z Elbląga ? - jest, potłukł się chłop? - potłukł, każdy kto jest z Elbląga, jest potłuczony I to choĉby niewiadomo z jakiego dalekiego pociągu wysiadł- mòwię Wam.. nie Cyganię.
Jacek. (2025.06.15)

info

6  
  7
W zdaniu "Może byśmy, Rysiowie, kilka razy powiedzieli za wszystko, co tu zrobił w Opolu - zaproponował Jacek Cygan ze sceny amfiteatru w Opolu" należy zamienić "powiedzieli" na "podziękowali" i wówczas będzie poprawnie i zrozumiale
(2025.06.15)
"Redakcjo a może żałoba narodowa ? Wiocha... " - od tego jest lepszy, dużo lepszy długopis.
(2025.06.15)
Karmił małpkę?
(2025.06.15)
redakcjo... wczoraj bolał mnie brzuch, ledwo chodziłem, i musiałem przuyjac leki, czy nie bedac celebryta nie zaintetesujecie się moim problemem? dlaczego? zapraszam: mariuszlewi@wp. pl
(2025.06.15)

info

9  
  23
Wypijmy za błedy
Jurek z druugiego (2025.06.15)

info

25  
  3
Poił się małpką
Jurek z druugiego (2025.06.15)