A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
szkoda, że Rysiu nie powiedział, że uciekł z miejsca wypadku. Teraz będzie musiał wypić 'za błędy' bo miał 1,5 promila
@Pisflacja tak wygląda - Bycie idiota daje duże możliwości, można pisać na temat i nie na temat, zawsze mając rację.
@husaria - A coś na temat? Twoją odwrotną matematykę przedstawiają PiSowcy w mediach. Zostają zgaszeni realnymi wskaźnikami. Luka VAT też spadła w 2024 r. do 6,9 proc. z 13,5 proc. w 2023 r. Można? Można. Jak Kurski mówi, że PiS go okradł to chyba mówi o złodziejach czy o Tusku.
a siebie jak nazwiesz? Na pewno nie idiotą. Lecz u mnie masz już nazwę odpowiednią do tego co robisz i jaki jesteś.
Nie miał, tylko spowodował narąbany od 30 lat. Codziennie ponad 2 promile, broń, auto. Wzorowy elblążanin i człowiek kultury uciekł z miejsca zdarzenia.