UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rynio obciachowy ? Może dla tęczowych książąt w polo, pławiących się w mętnych wodach Czajki. Dla normalnych Polaków to heros, lub przynajmniej swój chłop. To godny naśladowca pierwszego bpa elbląskiego. Nie to co te naspidowane pigułami lub mefedronem banano-lalusie.