UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rynio obciachowy ? Może dla tęczowych książąt w polo, pławiących się w mętnych wodach Czajki. Dla normalnych Polaków to heros, lub przynajmniej swój chłop. To godny naśladowca pierwszego bpa elbląskiego. Nie to co te naspidowane pigułami lub mefedronem banano-lalusie.


Anuluj