57
15.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po pijaku 1.6
(2025.06.16)

info

4  
  1
@husaria - Z matematyki też jesteś do tyłu. Bezrobocie spada. Tobie rośnie. Praca za najniższą krajową to wybór nie konieczność. Podniecaj się najniższą krajową w Europie jakby była ona godna. Weź się do roboty.
(2025.06.16)
Duma portEl, nawalony jechał śpiewać do Opola " wypijmy za błędy ! Brawo.... honorowy...
xix (2025.06.16)
Zaś sięnawalił inajierw z klamką skakał, a teraz pojechał po pijaku. Sabe to.
(2025.06.16)

info

1  
  2
Według: Rozrywka Do Rzeczy, Radio ESKA, naTemat, Goniec, Wyborcza, Onet, Pomponik, Motofakty, tvn, fakt, TVP... "Rynkowski był pod wpływem alkoholu, miał w organizmie 1,6 promila alkoholu". Porteliku kochany, zrób apgrejda jak to zazwyczaj robicie :) To był wypadek z braku odpowiedzialności - na to wychodzi. Rysiu, zyczymy zdrowia ale nie jedź jak masz jechać, za błędy to teraz sam wypij! Pozdro 600
(2025.06.16)

info

4  
  1
@okoniowaty - No nie był. Wypił trzy ćwiartki przed podróżą, media podają że miał 1,6 promila i zbiegł z miejsca zdarzenia. To jednak naszemu miastu nie przynosi chwały.....
Piotrek98 (2025.06.16)
Człowek nie wielbłąd napić się musi, a wy wielcy katolicy najlepiej wiecie, co u innych i byście ukamienowali
(2025.06.16)

info

1  
  1
@husaria - Zamilcz pisiorku
(2025.06.16)
Należało zacząć od tego, że pan Ryszard był uprzejmy wsiąść za kółko pijany i że w związku z tym, jako potencjalny zabójca, powinien zostać surowo i przykładnie ukarany oraz poddany towarzyskiemu i medialnemu ostracyzmowi. W tej sytuacji to, czy sam odniósł obrażenia jest sprawą kompletnie nieistotną.
(2025.06.16)
Kto jest bez winy niech rzuci kamień
(2025.06.16)