43
11.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do tzw. władz miasta - douczcie się np. na kanale "WOLNE RZEKI" na Youtube - bo widać, że nie macie bladego pojęcia o wodzie i hydrologii. Szykujecie kolejną hydro katastrofę miastu. Kto za to odpowie za kilka lat? Pomijając bezsensowną i karygodną wycinkę - robicie tam pustynię.
Powodzianin (2025.06.11)
Czy ktoś zlecił polskojęzycznym rządom osuszenie tego kraju ? ! ? ! ?
(2025.06.11)

info

7  
  1
Jak już wycieli te drzewa to co maja teraz ciąć? Niech wybudują te ulicę Wschodnią i niech nie robią z ludzi już więcej idotów.
(2025.06.11)
@Powodzianin - Ale to nie ma teraz znaczenia, ważne że na chwilę gawiedź lemingowa będzie usatysfakcjonowana, ile to się dzieje itd. Potem się to rozmyje, gawiedź zapomni, coś innego im tam podrzucą i aby do przodu.
(2025.06.11)
Co to jest za idiokracja w tym mieście...
(2025.06.11)

info

5  
  0
Jak zwykle dusigrosze z ratusza popisali się pomysłowością. Zamiast zrobić duży zbiornik i wypełnić go wodą, zrobić coś w rodzaju miejskiego kąpieliska to robią bubel jednofunkcyjny. W wielu miejscach w kraju tak się robi że zbiorniki przeciwpowodziowe pełnią funkcję ochronną i rekreacyjną. Ale w Elblągu twardogłowi włodarze boją się inwestycji. A bez inwestycji nie ma dukatów w sakiewce.
#zainteresowany# (2025.06.11)

info

14  
  0
To nie są normalni ludzie, Co chwilę zmieniają się im koncepcje I wykonane dokumentacje lądują do kosza, kto za to płaci? - oczywiście, że my, ,ale to nie my powinniśmy być karani, tylko ci, którzy ciągle te koncepcje zmieniają, to są pieniądze wyrzucane w błoto. Składam zawiadomienie do prokuratury o nagminnym marnotrawstwie I wielokrotnych zmianach koncepcji wielu zadań inwestycyjnych. .
BBT. (2025.06.11)

info

12  
  0
Student rysunek w AutoCadzie za 2 tys zrobi
(2025.06.11)

info

8  
  0
Taka koncepcja, potem inna, a potem może jeszcze inna.. Projekty za setki tysięcy złotych, za nasze pieniądze... a oni sobie siedzą i myślą " może tak, a może jednak inaczej ".. Do śmieci się wyrzuca projekty czyli nasze pieniądze i nikt za to nie odpowiada. A potem kupują tramwaje od Turków, bo niby dbają o każdy grosz..... Niech ktoś sprawdzi w końcu te wszystkie inwestycje miejskie. Przetargi na dokumentację, a potem na wykonawstwo.
Koniec (2025.06.11)

info

8  
  0
Te całe wody polskie to porażka. A PiS mówił, że tak będzie dobrze wszystko działało. Rzeki nie są odmulanie np rzeka Balewka w gm Markusy, wały porośnięte metrową trawą. Tylko nazwa się zmieniła
Fvh (2025.06.11)