A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a podobno w ramach ochrony klimatu rząd walczy z betonozą w miastach? Jeśli władze miasta są z KO powinny walczyć o mokry zbiornik. A może warto napisać o tym do p. Kotuli do ministerstwa?
Mieliście basen miejski który pełnił by funkcje zbiornika retencyjnego i kąpieliska ale nie, lepiej wykopać kałuże i jakieś zjeżdżalnie. A teraz suchy zbiornik betonowy przy Bażantarni!. Te władze coraz bardziej mnie zadziwiają. Przy następnych wyborach samorządowych wybierzcie kogo innego bo ten sam układ dalej niszczy Elbląg a przy okazji betonuje naturę.
Oni mają tą samą inteligencję może lepiej nie hehe
@Słodkii - będzie potrzebna to że ktoś nie gra na poziomie gdzie wymagana jest podgrzewana murawa to nie znaczy, ze nie należy inwestować i modernizować obiektów nie tylko sportowych
Budujemy nasz dom na piasku
Cena nie gra roli dziś
Kupiliśmy prawie wszystko
Ale wciąż nie mamy nic
Chce pozbierać znowu myśli
Słyszeć bicie naszych serc
Widzieć ile szczęścia w sobie
Kryje każda mała rzecz.
Przecież na tym terenie też miał następny etap obwodnicy przechodzić, przy zbiorniku.
W dokumentacji z 2014 roku na tym odcinku Wschodniej jest wycinka drzew.
"bo zmieniła się koncepcja" - Poszukiwany poszukiwana? Tak, tu damy bloki a tam jezioro.
sama prawda!
W tym kraju najlepiej zarabia się na ekspertyzach, certyfikacjach, opracowaniach, opiniach i analizach...