Wybrany wątek opinii

Te całe wody polskie to porażka. A PiS mówił, że tak będzie dobrze wszystko działało. Rzeki nie są odmulanie np rzeka Balewka w gm Markusy, wały porośnięte metrową trawą. Tylko nazwa się zmieniła
Fvh (2025.06.11)
@Fvh - Prawie dwa lata rządzi koalicja i tylko wszystko zmienia się na gorsze. Ty jak Tusk PIS, PIS i PIS i tak do końca tragicznej kadencji nierobów.
bra (2025.06.14)
Powrót do komentarzy