Wybrany wątek opinii

Fajnie. Pół lasu wycieli a ulicę Wschodnią blokują chociaż tam żadnego drzewa nie wytną. Logika iście kuriozalna. Niech będzie suchy i szpecący ten rów melioracyjny czy retencyjny. Wygląda to jak pomstwa do nieba.
(2025.06.11)
Przecież na tym terenie też miał następny etap obwodnicy przechodzić, przy zbiorniku.
(2025.06.11)
W dokumentacji z 2014 roku na tym odcinku Wschodniej jest wycinka drzew.
(2025.06.11)
Jak już wycieli te drzewa to co maja teraz ciąć? Niech wybudują te ulicę Wschodnią i niech nie robią z ludzi już więcej idotów.
(2025.06.11)
Powrót do komentarzy