Wybrany wątek opinii
Fajnie. Pół lasu wycieli a ulicę Wschodnią blokują chociaż tam żadnego drzewa nie wytną. Logika iście kuriozalna. Niech będzie suchy i szpecący ten rów melioracyjny czy retencyjny. Wygląda to jak pomstwa do nieba.
Do moderacji
Odpowiedz
45
8
Przecież na tym terenie też miał następny etap obwodnicy przechodzić, przy zbiorniku.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
W dokumentacji z 2014 roku na tym odcinku Wschodniej jest wycinka drzew.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Jak już wycieli te drzewa to co maja teraz ciąć? Niech wybudują te ulicę Wschodnią i niech nie robią z ludzi już więcej idotów.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1