UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak już wycieli te drzewa to co maja teraz ciąć? Niech wybudują te ulicę Wschodnią i niech nie robią z ludzi już więcej idotów.
Jak już wycieli te drzewa to co maja teraz ciąć? Niech wybudują te ulicę Wschodnią i niech nie robią z ludzi już więcej idotów.