UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tzw. władz miasta - douczcie się np. na kanale "WOLNE RZEKI" na Youtube - bo widać, że nie macie bladego pojęcia o wodzie i hydrologii. Szykujecie kolejną hydro katastrofę miastu. Kto za to odpowie za kilka lat? Pomijając bezsensowną i karygodną wycinkę - robicie tam pustynię.
Powodzianin