UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taka koncepcja, potem inna, a potem może jeszcze inna.. Projekty za setki tysięcy złotych, za nasze pieniądze... a oni sobie siedzą i myślą " może tak, a może jednak inaczej ".. Do śmieci się wyrzuca projekty czyli nasze pieniądze i nikt za to nie odpowiada. A potem kupują tramwaje od Turków, bo niby dbają o każdy grosz..... Niech ktoś sprawdzi w końcu te wszystkie inwestycje miejskie. Przetargi na dokumentację, a potem na wykonawstwo.

Koniec