A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
no cóż efekty pisowskich pociotków....
Ładnie napisane, choć ta mała rzecz też mnie czasem cieszy, lecz za mała jest, żeby dobrze zgrzeszyć.
Cel i ambicje są jasne - Elbląg ma być najbrzydszym miastem w Polsce, tak by nikt nie żałował gdy połknie go Moskwa, z Braniewem oczywyście. Dlatego betonowa niecka, dla tego Mytych i wyburzenia dawnej architektury. Ma być jak w Rosyji...
Gdyby był mokry to zwolennicy basenu na dolince tego starego mieliby się gdzie kąpać
Suchy i w przyszłości zarośnięty. Już dziś ZZM nie wyrabia się z koszeniem trawników w mieście. Półtora metrowa trawa już kładzie się. Na ul. Saperów częściowo tyko skoszono. I to bardzo niechlujnie. Żywopłoty wchodzą na chodnik razem z straszącymi badylami suchych drzew.
@Fvh - Prawie dwa lata rządzi koalicja i tylko wszystko zmienia się na gorsze. Ty jak Tusk PIS, PIS i PIS i tak do końca tragicznej kadencji nierobów.
W przypadku stonki już 20 lat by tam stała a jeśli chodzi o potrzebne inwestycje to 100 lat za mieszkańcami Afryki
POmysł go dny WODOGŁOWIA !!!
Rozrzutność czy nieznajomość kosztorysowania. Jak można przeznaczać dwa miliony na projekt skoro jak widać są oferty za 1 mln sto tysiaków. Żałosne.
A kto odpowie finansowo za wyrzucone pieniądze w związku ze koncepcji zmianą projektu ?