43
11.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no cóż efekty pisowskich pociotków....
akuku (2025.06.11)

info

2  
  3
Ładnie napisane, choć ta mała rzecz też mnie czasem cieszy, lecz za mała jest, żeby dobrze zgrzeszyć.
ST. (2025.06.11)
Cel i ambicje są jasne - Elbląg ma być najbrzydszym miastem w Polsce, tak by nikt nie żałował gdy połknie go Moskwa, z Braniewem oczywyście. Dlatego betonowa niecka, dla tego Mytych i wyburzenia dawnej architektury. Ma być jak w Rosyji...
Batociak (2025.06.12)

info

7  
  1
Gdyby był mokry to zwolennicy basenu na dolince tego starego mieliby się gdzie kąpać
zett11 (2025.06.12)

info

5  
  0
Suchy i w przyszłości zarośnięty. Już dziś ZZM nie wyrabia się z koszeniem trawników w mieście. Półtora metrowa trawa już kładzie się. Na ul. Saperów częściowo tyko skoszono. I to bardzo niechlujnie. Żywopłoty wchodzą na chodnik razem z straszącymi badylami suchych drzew.
(2025.06.12)

info

5  
  0
@Fvh - Prawie dwa lata rządzi koalicja i tylko wszystko zmienia się na gorsze. Ty jak Tusk PIS, PIS i PIS i tak do końca tragicznej kadencji nierobów.
bra (2025.06.14)
W przypadku stonki już 20 lat by tam stała a jeśli chodzi o potrzebne inwestycje to 100 lat za mieszkańcami Afryki
(2025.06.15)

info

0  
  0
POmysł go dny WODOGŁOWIA !!!
kat- na idiotów (2025.06.16)

info

1  
  0
Rozrzutność czy nieznajomość kosztorysowania. Jak można przeznaczać dwa miliony na projekt skoro jak widać są oferty za 1 mln sto tysiaków. Żałosne.
(2025.06.17)

info

1  
  0
A kto odpowie finansowo za wyrzucone pieniądze w związku ze koncepcji zmianą projektu ?
(2025.06.17)

info

3  
  0