UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie są normalni ludzie, Co chwilę zmieniają się im koncepcje I wykonane dokumentacje lądują do kosza, kto za to płaci? - oczywiście, że my, ,ale to nie my powinniśmy być karani, tylko ci, którzy ciągle te koncepcje zmieniają, to są pieniądze wyrzucane w błoto. Składam zawiadomienie do prokuratury o nagminnym marnotrawstwie I wielokrotnych zmianach koncepcji wielu zadań inwestycyjnych. .
BBT.